Nasze działania:

Nasza firma wspiera działania Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Szczególnie angażujemy się w pomoc podczas kampanii zachęcającej do wpłacania 1% podatku na rzecz małych podopiecznych Fundacji.

Wierzymy, że takie działania pozwolą podjąć decyzję o tym, żeby 1% podatku przekazać na rzecz dzieci chorych na raka.

Dzięki takiemu wsparciu Fundacja będzie mogła pomagać maluchom, którym przyszło stoczyć najcięższą walkę – walkę z rakiem. Za środki uzyskane z 1% zostaną zakupione drogie leki i nowoczesne protezy dla dzieci, które ich potrzebują oraz sfinansowane rehabilitacje maluchów oraz wyjazdy do zagranicznych ośrodków. Może się wydawać, że kilkanaście, czy kilkadziesiąt złotych niewiele zmieni, ale dla chorych maluchów to naprawdę ogromne wsparcie. Dlatego warto wypełniając deklaracją podatkowa pamiętać o dzieciach chorych na nowotwory i wpisać numer KRS 86 210.

Fundacja „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” od 27 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki pomagają każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy wspiera ich Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe.

banner_martyna2