Księgowość

Dedytkowani eksperci działu księgowego oraz kadrowego:

Najwyższa jakość świadczonych usług

Długoletnie doświadczenie pracowników Biura Rachunkowego Finetto, dokładność oraz wypracowane procedury weryfikacji i kontroli wewnętrznej dokumentów zapewniają wysoką jakość świadczonych usług.

Doświadczenie

Zespół Biura Rachunkowego Finetto tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie sięgające okres kilkunastu lat zarówno z zakresu podatków, rachunkowości jak i prawa pracy. Biuro Rachunkowe Finetto ciągle podnosi kwalifikacje swoich pracowników poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu zagadnień podatkowych oraz kadrowych.

Bezpieczeństwo

Biuro Rachunkowe Finetto posiada certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC prowadzonej działalności. Biuro wykorzystuje licencjonowane programy księgowe i najnowocześniejsze technologie baz danych (Microsoft, Sage). W trosce o bezpieczeństwo Biuro Rachunkowe Finetto stosuje procedury bieżącej archiwizacji baz danych.

Dedykowani eksperci działu finansowania bankowego

Naszym strategicznym partnerem jest Dom Kredytowy NOTUS S.A. który odpowiada za jakość obsługi. W ofercie znajduje się 26 banków. NOTUS Doradcy Finansowi należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych.

Misją NOTUS Doradcy Finansowi jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Model działania naszych doradców definiuje nazwa firmy – NOTUS, co po łacinie znaczy “przyjazny, zaufany”. Zadowolenie naszych Klientów motywuje nas do jeszcze większej pracy nad ofertą oraz jakością naszych usług.

Siłą firmy jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z bankami i innymi partnerami. NOTUS Doradcy Finansowi bierze udział w tworzeniu rozwiązań i standardów mających kluczowe znaczenie dla rynku Doradztwa Finansowego w Polsce. Poprzez aktywne uczestnictwo w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Związku Firm Doradztwa Finansowego staramy się aby nasze długoletnie doświadczenie wykorzystane zostało w celu podniesienia jakości funkcjonowania całej branży.

Jako pierwsza firma z branży zadeklarowali przyjęcie do stosowania – rekomendowany przez Komisję Nadzoru Finansowego – Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego.

Co masz do dyspozycji?

Klienci NOTUS Doradcy Finansowi mają do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych:
kredyty hipoteczne, produkty inwestycyjne, plany oszczędnościowe, produkty ubezpieczeniowe

Dedykowani eksperci działu Ubezpieczeniowego

Dedykowani eksperci działu Ubezpieczeniowego

Naszym strategicznym partnerem odpowiedzialnym za obsługę produktów ubezpieczeniowych jest spółka CEU
CEU zajmuje się świadczeniem usług w zakresie ubezpieczeń. CEU jest coverholderem Lloyd’s w Polsce. Oznacza to, że jest autoryzowanym i zarejestrowanym przez Lloyd’s pośrednikiem ubezpieczeniowym uprawnionym do występowania w zakresie oceny ryzyka i zawierania umów ubezpieczenia w imieniu syndykatów członkowskich Lloyd’s.

CEU specjalizuje się w ubezpieczeniach od utraty dochodu w wyniku wypadku lub choroby Lloyd’s, które charakteryzuje bardzo szeroki zakres ochrony, zniesienie niekorzystnych klauzul oraz najwyższej jakości obsługa, w tym obsługa postępowań odszkodowawczych w przypadku wystąpienia szkody.
Wartościami dodanymi jakie CEU oferuje swoim Klientom są wyjątkowe ubezpieczenia łączące możliwie najszerszą ochronę z wysokiej jakości obsługą. Współpracujemy z instytucją zapewniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa finansowego, stabilność a równocześnie innowacyjne rozwiązania.
W łatwy sposób wybierzesz najkorzystniejszą ofertę, dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.

Każdy klient Biura Rachunkowego
Finetto posiada dostęp do
dedykowanych doradców
ubezpieczeniowych.

To dla Ciebie

stworzyliśmy usługę Ubezpieczeń Finetto, w której w ciągu kilku minut otrzymasz porównanie cen
i ofert z 30 największych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Dedykowani eksperci działu Prawnego

Naszym strategicznym partnerem odpowiedzialnym za obsługę wszystkich produktów jest spółka e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A
e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. należy do czołówki firm zajmujących się odzyskiwaniem należności na polskim rynku zarządzania i obrotu wierzytelnościami oraz doradztwa prawnego.
e-Kancelaria rozpoczęła działalność jako spółka komandytowa, która w 2010 roku została przekształcona w spółkę akcyjną. Ideą działalności e-Kancelaria jest umiejętne połączenie skuteczności firmy windykacyjnej z kompetencjami kancelarii prawnej poprzez kompleksową ofertę obejmującą obsługę na wszystkich etapach dochodzenia roszczeń.

Z Finetto doradca prawny
i dostęp do przepisów prawnych
zawsze jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa oferta

Jako jedyni posiadają tak szeroki wachlarz usług obejmujący: doradztwo prawne, działania zabezpieczające przed powstawaniem zatorów płatniczych, kompleksowe odzyskiwanie należności na każdym etapie postępowania i obrót wierzytelnościami.

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się
Czat na stronę