Finetto to multifunkcyjna
platforma dla biznesu.

Z nami zarządzanie firmą będzie bardziej efektywne – zoptymalizuj je i poświęć zaoszczędzony czas na jej dalszy rozwój! Zespół specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem, zajmie się prowadzeniem Twojej księgowości, gwarancją płynności finansowej, formalnościami w zdobyciu dodatkowych funduszy na rozwój, czy też rozwikłaniu zagwozdek prawnych.

Korzystając z naszej platformy otrzymasz nie tylko dedykowanego księgowego oraz kadrowego, ale także doradcę finansowego, ubezpieczeniowego, usług prawnych.

Dbamy o jakość naszych usług poprzez stałe podnoszenie kompetencji
naszej kadry, od kilkunastu lat obsługującej firmy z różnych branż.

Kadra Zarządzająca Finetto z doświadczeniem w branży od kilkunastu lat:

Katarzyna MaślankaPrezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Ekonomii o specjalizacji Rachunkowość Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach oraz Wydziału Ekonomii o specjalizacji Bankowość Wyższej Szkoły Bankowej.

Posiada długoletnie doświadczenie w księgowości, potwierdzone certyfikatem Ministra Finansów. Trener księgowości, biznesu. Specjalista w zakresie dotacji unijnych. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, zarządzania finansami, rachunkowości i rachunkowości zarządczej. Od niemal dwudziestu lat pełni funkcje głównej księgowej oraz funkcje zarządcze.

Założycielka marki Finetto.

Anna KruczekProkurent

Absolwentka Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego .
Ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnej księgowej, kierownika działu księgowości, a następnie głównej księgowej i kierownika działu administracji i finansów.

W Finetto w roli Koordynatora Działu Księgowego oraz Działu Kadrowo- Płacowego odpowiada za zarządzanie zespołami.

Michał SzkołaPełnomocnik Zarządu

Studiował w Wyższej Szkole Bankowej, Wyższej Szkole Bankowej i Finansów na Wydziałach Bankowości i Zarządzania.

Ma wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym. Posiada rozległą wiedzę na temat usług bankowych oraz pośrednictwa kredytowego.
Zbudował sieć sprzedaży produktów bankowych w ponad 60 biurach kredytowych na terenie całej Polski.
Zbudował od podstaw projekt biznesowy mający na celu wdrożenie nowej aplikacji do elektronicznego przesyłania danych klientów między firmą a niemal 200 doradcami kredytowymi w ponad biurach kredytowych w całej Polsce.

Wyróżniony w miesięczniku – Magazyn Ekonomiczny Home&Market, kwiecień 2009r. w ogólnopolskim rankingu pośredników kredytowych w kategorii udzielonych kredytów hipotecznych.

Finetto w liczbach

500 doradców
w całej Polsce
8958 dokumentów
generowanych
dziennie
1148 zadowolonych
klientów
1 pasja
Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się
Czat na stronę